Geoblog.pl    przedsiebie    Podróże    RPA, Botswana, Zimbabwe, Mozambik 2016    Życie jest piękne!
2016
gru

Życie jest piękne!

Mozambik
Mozambik, Morrungulo

Tutaj naprawdę wypoczywamy. Przemiła obsługa, piękne i czyste miejsce, dobrze śpimy w nocy. Uznaliśmy że zostajemy tu do 1 stycznia. Mamy czas, wiec chcemy go spędzić w miłym miejscu. Rano jak zwykle długi spacer, potem chowamy się przed upałem do barraku na hamaki i czytamy. Dziś wybraliśmy się do Massinga bo dowiedzieliśmy się że jest tam duży sklep - Chekkers. Jesteśmy zaskoczeni, bo to pierwszy supermarket na naszej trasie w Mozambiku, więc jedziemy aby uzupełnić zapasy. Miasteczko okazało sie zaskakująco duże. W każdym banku była kilometrowa kolejka, wszędzie tłum ludzi. W supermarkecie też tłoczno. Ceny są zdecydowanie niższe niż w Zimbabwe, dużo produktów z RPA. Robimy zakupy, wpadamy znowu do restauracji na obiad (pyszne krewetki) i wracamy na kamping. Na miejscu oczywiście spacer, a potem hamaki i książki. Życie jest piękne.

wiza do Mozambiku
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Mozambiku. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Mozambiku, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Ania u Jarek
Ania u Jarek - 2016-12-31 12:37
Kochani szczęśliwego nowego roku!

mamaMa
mamaMa - 2017-01-04 10:00
Alez Wy sobie fajnie wedrujecie przed siebie!
Odkrylam ten blog na dobry poczatek roku, powodzenia, szczescia i jeszcze wielu emocji i wrazen:-)

przedsiebie

Ania i Adrian
zwiedzili 32% świata (64 państwa)
Zasoby: 494 wpisy494 1089 komentarzy1089 3217 zdjęć3217 13 plików multimedialnych13

Nasze podróżewięcej

30.11.2015 - 14.01.2016