Geoblog.pl    przedsiebie    Podróże    RPA, Botswana, Zimbabwe, Mozambik 2016    Szczęśliwego nowego roku kochani!
2016
gru

Szczęśliwego nowego roku kochani!

Mozambik
Mozambik, Morrungulo

Obok naszego barraku rośnie drzewo mango. Słyszymy w nocy ile owoców spadło, a potem zbieramy je rano na śniadanie, o ile nie ubiegnie nas jakiś "tramwaj" czyli stonoga. Czasem trafi się kokos, ale z nimi musimy trochę bardziej się pomęczyć aby je zjeść. Po śniadaniu spacer, a potem hamaki i książki. Dziś kupiliśmy świeżą rybę od rybaka i upiekliśmy ja sami na grilu. Rewelacyjny obiad!
W naszej restauracji czynione są wielkie przygotowania do Sylwestra. Nas to jakoś nie kręci i wybieramy wieczór w hamakach. Ludzie wokół siedzą przy ogniskach, niektórzy na imprezie. Każdy robi to co lubi, my też. Szczęśliwego Nowego Roku kochani!

wiza do Mozambiku
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Mozambiku. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Mozambiku, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Kalina
Kalina - 2017-01-05 13:35
Szczęśliwego, ciekawego i dobrego Roku

przedsiebie

Ania i Adrian
zwiedzili 32% świata (64 państwa)
Zasoby: 494 wpisy494 1089 komentarzy1089 3217 zdjęć3217 13 plików multimedialnych13

Nasze podróżewięcej

30.11.2015 - 14.01.2016