Geoblog.pl    przedsiebie    Podróże    RPA, Botswana, Zimbabwe, Mozambik 2016    Lenie
2017

Lenie

Mozambik
Mozambik, Plaja Coco

Zostajemy tu na jeszcze jedną noc. Mieszkamy na wysokich wydmach, mamy kawałek do plaży, ale bardzo nam się tu podoba. Rano jak zwykle idziemy na długi spacer. Koło południa siedzimy w cieniu i czytamy książki. Na obiad idziemy na plażę do restauracji. Pierwszy raz nie jesteśmy zadowoleni z tego, co nam podali. Chyba za bardzo się wyluzowali w tej knajpie z powodu wysokiego sezonu i dużej liczby gości. Po południu hamak i książki, a wieczorem znowu spacer. Trochę nudne ostatnio te nasze dni, ale potrzebowaliśmy tego. Pierwszy raz od nie wiem ilu lat rozbijamy się po wybrzeżu, zmieniamy tylko plaże i leniuchujemy. Zrobimy chyba przegląd całego wybrzeża Mozambiku. Im dalej na południe tym wyższe ceny, ale i lepszy standard kampingow i coraz więcej gości z RPA. Widać że powoli zaczynają już wracać do domu, bo każdego dnia ludzi jest coraz mniej. Wszyscy biali się pozdrawiają i nie jest istotne czy idziesz, czy jedziesz. Wszyscy są bardzo mili i chętni do pomocy. Nie wiem jak oni wytrzymują cały dzień na plaży. Dla nas to śmierć, musimy uciekać do cienia.

Toffikowa
Toffikowa - 2017-01-04 19:47
Kochani ładujcie akumulatory i zabierzcie trochę słońca do Polski bo od paru dni TV straszy że zima do nas zawita. Szczecin na razie bardziej w deszczu. Buziaki i cieszcie się leniem.

Marzena
Marzena - 2017-01-05 08:33
Pozdrawiamy! Nad morzem sztorm 12! Morze szaleje i śnieg też. -5C u nas a w Polsce nawet -20C Więc korzystajcie! Uściski Zazdraszczamy słońca :)

przedsiebie
przedsiebie - 2017-01-05 12:28
Toffikowa, Marzena dziękujemy bardzo. Oj powiało chłodem. ...a my w nocy spać nie możemy z upałów. Wolimy lato od zimy!

przedsiebie

Ania i Adrian